Technické informace

Platební podmínky a doprava

Dekorace vyrábím po připsání platby na účet.

Dodací lhůta

– u dřevěných dekorací vyráběných na zakázku je zhruba 2 – 4 týdny od připsání platby na účet,

– u textilních dekorací standardních cca 2 – 3 dny od připsání platby na účet, u textilních dekorací na zakázku cca 2 týdny od připsání platby na účet – závisí na rozsahu objednávky.

Poštovné a balné

Zboží je vždy pečlivě zabaleno. Dřevěné dekorace zasíláme přepravní společností GLS (cena dle velikosti a hmotnosti zásilky), textilní dekorace zasíláme Českou poštou buď v bublinkových obálkách nebo krabicích, vždy doporučeně nebo jako balík do ruky (cena dle tarifu České pošty).

Cena za balné a poštovné Vám bude vždy předem sdělena v rámci vyúčtování objednávky.

Technické informace k výrobkům

Truhlářské překližky, ze kterých jsou dřevěné dekorace vyráběny, jsou ploché desky vzniklé slepením lichého počtu na sebe navrstvených loupaných dýh. Jejich vlákna jsou na sebe navzájem kolmá. Lze je využít zejména v interiérech s relativně nízkou vzdušnou vlhkostí. Používají se k výstavbě interiérů, na výrobu nábytku a různých doplňků. Své uplatnění mají třeba i při výrobě hudebních nástrojů aj. Prosím dbejte na umístění dřevěné dekorace do místnosti, která není přetížena nadměrnou vlhkostí vzduchu – v tomto případě by mohlo dojít k poškození dekorace pokroucením, popraskáním nebo jinou povrchovou změnou. Dřevěné dekorace proto čistěte pouze suchým hadříkem nebo prachovkou.

Barvy použité na vymalování dřevěných dekorací vyhovují dodatku II nařízení (ES) č. 1907/2006, ve znění nařízení (EU) č. 2015/830 – Česká republika. Jedná se o vodou ředitelné akrylátové barvy vhodné i pro dekoraci dětských předmětů – certifikát o shodě dle směrnice EN 71-3:2013, EN 71-9:2006, EN 71-11:2006, EN 1122:2001.

Věšáčky na dřevěných dekoracích jsou vyrobeny z bukového dřeva. Maximální nosnost je 1 kg, při přetížení může dojít k prasknutí nebo k vytržení a tudíž k celkovému poškození dřevěné dekorace. Proto Vás prosím – nezkoušejte se na ně pověsit ani Vy, ani Vaše děti 🙂

Textilní dekorace – spolu s výrobkem dostanete návod i na ošetřování zakoupeného výrobku.